AUKŠTOS KOKYBĖS PŪSTAS POLIETILENAS STRATOCELL PAKUOTĖMS

Gaminame tiek vienetines detales, tiek serijinėm partijom nuo 1 iki 10000 detalių užsakymui. Nuo mažų, iki didelių. Nesvarbu, ar jums reikia supakuoti mėgintuvėlį, ar paletinį krovinį, mes pagaminsime saugią pakuotę.

Kas yra pagal užsakymą pagaminti PŪSTO POLIETILENO STRATOCELL įdėklai?

Lipaka pagal užsakymą pagaminti putplasčio įdėklai yra įdėklai, specialiai sukurti dėžutėms, dėklams ir kitokio tipo korpusams. Pagaminti iš aukštos kokybės uždarų porų pūsto polietileno medžiagos, šie preciziškai supjaustyti, pagal užsakymą sukurti putplasčio įdėklai apsaugo jūsų gaminį ar įrangą nuo pažeidimų, kuriuos sukelia:

  • Smūgis ir vibracija, ypač gabenimo metu
  • Drėgmės poveikis
  • Cheminis poveikis

Kaip apsaugo individualūs pūsto polietileno Stratocell pakuotės įdėklai

Individualūs pakuotės įdėklai apsaugo jūsų gaminį sukurdami glaudų apsauginės putplasčio pakuotės aplinką. Mūsų sprendimai turi daugybę įgimtų savybių, įskaitant:

  • Atsparumas smūgiams: ši savybė, būdinga visoms putplasčio medžiagoms, naudojamoms mūsų individualiems putplasčio įpakavimo įdėklams, yra dėl putplasčio uždarų porų struktūros, kur kiekviena ląstelė sulaiko orą arba dujas, o tai savo ruožtu suteikia putoms išskirtinę smūgio sugertį. gebėjimas sugrįžti į pradinę formą.
  • Vibracijos valdymas: ta pati uždarų porolonų struktūra, kurią naudojame pakavimo įdėklams, apsauganti objektus nuo smūgių pažeidimų, taip pat labai sumažina nuolatinės vibracijos poveikį, sukurdama pritaikytą pritaikymą aplink objektą, užtikrindama kontroliuojamą vibraciją. absorbcijos efektas.
  • Atsparumas cheminiam poveikiui: kai kurias chemines medžiagas veikia daugelis komercinių produktų ir daug komercinės įrangos, kurią mums reikia transportuoti, gali būti rimtai paveiktos. Štai kodėl visos putplasčio medžiagos, naudojamos mūsų individualiems putplasčio įdėklams, yra chemiškai inertiškos ir labai atsparios dažniausiai naudojamoms cheminėms medžiagoms.
  • Atsparumas vandeniui ir drėgmei: atsitiktinis vandens ir drėgmės pažeidimas transportuojant gaminius ir gyvybiškai svarbią įrangą įmonėms kainuoja daug. Štai kodėl putplastis, kurį naudojame kurdami pagal užsakymą pagamintus putplasčio įdėklus, puikiai apsaugo net ir nuo didelio vandens poveikio. Stratocell E vandens įgėrimas yra tik 3%

Ar parduodami lapais?

Pūsto polietileno putos Stratocell lakštai yra 2000×1200 formato, galimi storiai 20, 30, 40, 50, 60, 100mm.

10mm storio polietileno putos Stratocell medžiaga parduodama rulonais ar bėginiais metrais H=130cm

Pūsto polietileno putos ETHAFOAM lakštai yra 2750×600 formato.

Pūsto polietileno puta Stratocell ® ganėtinai nauja medžiaga. Stratocell ® pakeitė anksčiau panašiems tikslams naudotus gaminius iš putų polistirolo bei įdėklus iš gofruoto kartono. Stratocell ®  labai plačiai naudojamas pačių įvairiausių gaminių pakuotėms. Dažniausiai iš jo gaminami indėklai, kurie fiksuoja ir saugo pakuotės dėžėje gaminius nuo pažeidimo. Kadangi Stratocell ® turi labai platų spektrą produktų su pačiomis įvairiausiomis fizinėmis savybėmis (tankis, izoliacinės savybės ir pan.), todėl ir panaudojimo sritys gali būti nuo gaminių iš trapaus stiklo iki mašinų plieninių detalių pakavimo.

 

Technologija – Stratocell ® yra uždarų ląstelių pūsto polietileno putų medžiaga. Idealiai tinka įvairioms paskirtims.

Kokybė – kompanijos „Sealed Air”, kaip rinkos lyderės, pūsto polietileno putos gamybos metodai
per daugelį metų sukūrė išskirtinės kokybės ir efektyvumo produktą.

Projektavimas – mūsų kvalifikuota pakuočių projektavimo komanda dirbs
ir kartu su jums suras kokybiškiausią ir ekonomiškai efektyviausią pakuotės sprendimą.

Produktų įvairovė – turime platų įvairaus tankio ir storio produktų asortimentą.
Išskirtiniais atvejais galimas specialios formulės parinkimas.

Gamyba – mūsų tinklo licencijuotų gamintojų efektyvūs perskaičiavimo metodai
leidžia pasiūlyti efektyvų ir ekonomišką individualų pakuotes sprendimą.

Iš ko galiu rinktis?*

Stratocell® L
Stratocell® E
Stratocell® S
Stratocell® Plus

Pūsto polietileno puta Stratocell ® L 

Aukštos kokybės ir „žaliųjų” pripažintos pūsto polietileno putos Stratocell ® L putos – tai puiki, ekonomiška alternatyva daugeliui įprastų medžiagų, kaip pavyzdžiui poliuretano putoms, putų polistirolui ir gofruoto kartono gaminiams.
Daugkartinis perdirbto produkto panaudojimas leidžia sumažinti panaudojamos žaliavos kiekį. Naudojant „Sealed Air” specialistų racionalius projektavimo metodus, gali būti pritaikomi pakavimi mažesnio medžiagos kiekio reikalaujantys sprendimai.
Žaliavų taupymo metodai neturi jokių kompromisų kokybės parametrų užtikrinimui ir pakuotės atitiktis gali būti testuojama pagal Europos pakuotės projektavimo centrų reikalavimus.

Pūsto polietileno puta Stratocell ® E, S

Mūsų Stratocell ® putų produktų asortimentas suteikia galimybę rasti sprendimą kiekvienam atvejui:
Stratocell ® E yra aukštos kokybės, ekonomiška medžiaga, kuri leidža apsaugoti tiek lengvus, tiek vidutinio svorio daiktus.
Stratocell ® S tinka tada, kai reikalinga padidinta produktų apsauga bei reikalingas platus įvairių dydžių, spalvų ir specialių savybių pasirinkimas.

 Pūsto polietileno puta Stratocell® Plus

Į vieną Stratocell® pusę įvedus elastingų putų sluoksnį, atsiranda galimybė jungti medžiagas. Šis, elastngas Stratocell® Plus sluoksnis atveria daug naujų galimybių. Privalumų sąraše yra ir efektyvesnė medžiagos gamyba ir patogesnis sandėliavimas, leidžiantis labiau suspausti medžiagą ir tuo sumažinti sandėliavimo bei transportavimo kaštus.

*populiariausia, ir visada turima yra Stratocell E. Kitas atskiru sutarimu galime atsivežti