AUKŠTOS KOKYBĖS POLIETILENO PUTOS PAKUOTĖMS

Gaminame tiek vienetines detales, tiek serijinėm partijom nuo 1 iki 10000 detalių užsakymui. Nuo mažų, iki didelių. Nesvarbu, ar jums reikia supakuoti mėgintuvėlį, ar paletinį krovinį, mes pagaminsime saugią pakuotę.

Polietileno putos Stratocell ® ganėtinai nauja medžiaga. Stratocell ® pakeitė anksčiau panašiems tikslams naudotus gaminius iš putų polistirolo bei indėklus iš gofruoto kartono. Stratocell ®  labai plačiai naudojamas pačių įvairiausių gaminių pakuotėms. Dažniausiai iš jo gaminami indėklai, kurie fiksuoja ir saugo pakuotės dėžėje gaminius nuo pažeidimo. Kadangi Stratocell ® turi labai platų spektrą produktų su pačiomis įvairiausiomis fizinėmis savybėmis (tankis, izoliacinės savybės ir pan.), todėl ir panaudojimo sritys gali būti nuo gaminių iš trapaus stiklo iki mašinų plieninių detalių pakavimo.

 

Technologija – Stratocell ® yra uždarų ląstelių polietileno putų medžiaga. Idealiai tinka įvairioms paskirtims.

Kokybė – kompanijos “Sealed Air”, kaip rinkos lyderės, gamybos metodai
per daugelį metų sukūrė išskirtinės kokybės ir efektyvumo produktą.

Projektavimas – mūsų kvalifikuota pakuočių projektavimo komanda dirbs
ir kartu su jums suras kokybiškiausią ir ekonomiškai efektyviausią pakuotės sprendimą.

Produktų įvairovė – turime platų įvairaus tankio ir storio produktų asortimentą.
Išskirtiniais atvejais galimas specialios formulės parinkimas.

Gamyba – mūsų tinklo licencijuotų gamintojų efektyvūs perskaičiavimo metodai
leidžia pasiūlyti efektyvų ir ekonomišką individualų pakuotes sprendimą.

PRODUKTAI ĮVAIRIAI PASKIRČIAI

Stratocell® L
Stratocell® E
Stratocell® S
Stratocell® Plus

Stratocell ® L 

Aukštos kokybės ir “žaliųjų” pripažintos Stratocell ® L putos – tai puiki, ekonomiška alternatyva daugeliui įprastų medžiagų, kaip pavyzdžiui poliuretano putoms, putų polistirolui ir gofruoto kartono gaminiams.
Daugkartinis perdirbto produkto panaudojimas leidžia sumažinti panaudojamos žaliavos kiekį. Naudojant “Sealed Air” specialistų racionalius projektavimo metodus, gali būti pritaikomi pakavimi mažesnio medžiagos kiekio reikalaujantys sprendimai.
Žaliavų taupymo metodai neturi jokių kompromisų kokybės parametrų užtikrinimui ir pakuotės atitiktis gali būti testuojama pagal Europos pakuotės projektavimo centrų reikalavimus.

Stratocell ® E, S

Mūsų Stratocell ® putų produktų asortimentas suteikia galimybę rasti sprendimą kiekvienam atvejui:
Stratocell ® E yra aukštos kokybės, ekonomiška medžiaga, kuri leidža apsaugoti tiek lengvus, tiek vidutinio svorio daiktus.
Stratocell ® S tinka tada, kai reikalinga padidinta produktų apsauga bei reikalingas platus įvairių dydžių, spalvų ir specialių savybių pasirinkimas.

  Stratocell® Plus

Į vieną Stratocell® pusę įvedus elastingų putų sluoksnį, atsiranda galimybė jungti medžiagas. Šis, elastngas Stratocell® Plus sluoksnis atveria daug naujų galimybių. Privalumų sąraše yra ir efektyvesnė medžiagos gamyba ir patogesnis sandėliavimas, leidžiantis labiau suspausti medžiagą ir tuo sumažinti sandėliavimo bei transportavimo kaštus.